Hakkımızda

ONSAN OTOMASYON 12 yılı aşkın süredir iş birliği içinde olan bir ekibin, bilgi ve tecrübenin sonucu doğmuş olan bir şirkettir. Bu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız.
Elektrik, Elektronik, Tekstil, Petro Kimya, Gıda, Atık Su, İçme Suyu, Otomotiv gibi tüm endüstri alanlarında ürün satışları ve teknik servis hizmetler sağlamaktayız.
Kurulduğumuz ilk andan itibaren siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en uygun şekilde çözümler üretmeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

ONSAN Proses ekipmanları konusunda geniş bir alanda hizmet vermektedir ve akış ekipmanları konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye temsilciliğini üstlendiği global markalar ile, petro kimya, gas, maden, demir çelik, tekstil, su ve atık su, enerji, kağıt, ilaç, süt , gıda ve içecek gibi birçok endüstriye ekipman tedariği sağlamakta ve zorlu proses koşulları için doğru ekipman seçimlerinde müşterine eksiksiz hizmet sunmaktadır.

“Biz müşterilerimize sorunsuz üretim süreçleri için komple ekipman çözümleri sunuyoruz. “

Sensor Technologies & Automation – Emerson , Jumo
Valve Technologies – Pentair Südmo , Bürkert
Textile Machines –TV ESCALE
Pump Technologies – Sawa , Techin , Wilo
Asme BPE process Instruments – KingLai

“Alanında uzman global çözüm ortaklarımız ve Türkiye temsilciliğini üstlendiğimiz markalar ile kurduğumuz tedarik zinciri, müşterilerimize komple çözümler üretmemize imkan tanır.”