Tekstil Çözümlerimiz

ONSAN Makine ve Proses, Tekstil Vakum teknolojileri konusunda dünya lideri olan TVE Escale İspanya’nın Türkiye Distribütörü olarak tüm satış ve servis aksiyonlarını üstlenmiştir. Bu hizmetler ile beraber ONSAN, Tekstil makinaları söküm – kurulum ve komple tesis taşıma konusunda Türkiye deki lider firmalardandır. Ekibimiz tekstil fabrikaları kurulum aşamaları konusunda uzmandır.

sizi-arayalim-txt


- İşaretli (*) alanlar zorunludur.

- Bilgileriniz gizli tutulur.

- Bilgileriniz 3. kişi veya kurumlarla paylaşılmaz.

teksil-sol-1

Anahtar Teslim Tekstil Çözümleri

ONSAN Makine ve Proses, Tekstil Vakum teknolojileri konusunda dünya lideri olan TVE Escale İspanya’nın Türkiye Distribütörü olarak tüm satış ve servis aksiyonlarını üstlenmiştir. Bu hizmetler ile beraber ONSAN, Tekstil makinaları söküm – kurulum ve komple tesis taşıma konusunda Türkiye deki lider firmalardandır. Ekibimiz tekstil fabrikaları kurulum aşamaları konusunda uzmandır:

 

İplik, Dokuma, Örme, Boyama aşamalarındaki tüm söküm, taşıma, kurulum ve devreye alma konularında tecrübeli uzman kadrosuyla, profesyonel hizmet vermektedir. Biz, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize işimizin her aşamasında profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet veriyoruz.

Onsan Tekstil Çözümleri

Söküm işlemleri ve kurulum, yeniden devreye alma aşamaları ciddi bir kadro, tecrübe ve profesyonellik gerektiren hassas aşamalardır. Bu aşamalardan paketleme ve yükleme kısımları büyük önem arz eder ve problemsiz bir kurulum için sökülen makineyi yeni bir makine tarzında paketlemek gerekir. Bu, müşterilerimize verdiğimiz hizmet içerisinde olmazsa olmaz bir kuralımızdır ve verdiğimiz problemsiz hizmetlerin önemli bir parçasıdır.

Yine ikinci el tekstil makinaları konusunda verdiğimiz danışmalık ve makine satış hizmeti ile bugün , 7 kıtada birçok müşterimize hizmet götürmekteyiz. Onsan olarak kaliteli ürünleri , problemsiz ve verimli 2.el makinaları , profesyonel ekibimiz ile sistemli kurulum devreye alımlar gibi hizmetlerimizi dünyanın 4 bir yanındaki müşterilerimizle buluşturmaya adadık.

teksil-sag-2